Rezydencja jest reprezentacyjnym obiektem stadniny, o dworskiej architekturze i tradycyjnym wystroju wnętrz. Z okien rezydencji roztacza się widok na rozległe nadmorskie łąki, pasące się na nich konie i stada żurawi. Szum morza, rżenie koni i klangor żurawi układają się w niepowtarzalną melodię tego miejsca…

Stylowe meble i ogień palący się w kominku tworzą klimat tego domu. Hol z dębowymi schodami prowadzi do sali restauracyjnej na parterze i pokoi gościnnych na piętrach.

Rezydencja Wilków Morskich dysponuje dwudziestoma pokojami dwuosobowymi, sześcioma pokojami trzyosobowymi i trzema apartamentami. Jednocześnie w Rezydencji możemy gościć 64 osoby, a w modrzewiowych domkach jest dodatkowo 77 miejsc.

Bania służy procesowi odnowy biologicznej, podobnie jak sauna. Jednak bania ma w sobie urok tradycyjnych syberyjskich rytuałów połączonych z kąpielą w zimnej wodzie.

Bania mieści się w drewnianym domku z dwoma izbami. W jednym znajduje się piec opalany drewnem i ławki do siedzenia lub leżenia. Drugie pomieszczenia to pokój wypoczynkowy z fotelami.

Do bani przychodzi się podczas rozpalania ognia w piecu. Czekając na kąpiel, pije się gorące ziołowe herbaty z samowara np. szałwię libańską.

Gdy kamienie na piecu rozgrzeją się do temperatury 80-90 st. C., zostają polane wodą, a to podnosi wilgotność powietrza i temperaturę. Ciało chłoszcze się witkami brzozowymi, co powoduje dodatkowe ukrwienie skóry i ma działanie odkażające. Zalecane są trzy seanse po 10-15 min. Po każdym z nich pływa się w żywej wodzie borowinowej.