Majówka 2019

Majówka 2019

To była piękna majówka!


gościliśmy wielu turystów w naszej Rezydencji Wilków Morskich i w domkach modrzewiowych, Karczma Ułańska serwowała pyszne, tradycyjne potrawy, można było poznawać piękno białogórskiej przyrody, jeździć konno i przede wszystkim odpocząć z dala od miejskiego zgiełku.
Majówka 2019 już za nami, ale przed nami kolejne piękne dni! już wkrótce wakacje, a więc już teraz planujcie swój wypoczynek w Stadnina Koni Białogóra
www.stadninabialogora.pl/kontakt/
SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Close Menu

Bania służy procesowi odnowy biologicznej, podobnie jak sauna. Jednak bania ma w sobie urok tradycyjnych syberyjskich rytuałów połączonych z kąpielą w zimnej wodzie.

Bania mieści się w drewnianym domku z dwoma izbami. W jednym znajduje się piec opalany drewnem i ławki do siedzenia lub leżenia. Drugie pomieszczenia to pokój wypoczynkowy z fotelami.

Do bani przychodzi się podczas rozpalania ognia w piecu. Czekając na kąpiel, pije się gorące ziołowe herbaty z samowara np. szałwię libańską.

Gdy kamienie na piecu rozgrzeją się do temperatury 80-90 st. C., zostają polane wodą, a to podnosi wilgotność powietrza i temperaturę. Ciało chłoszcze się witkami brzozowymi, co powoduje dodatkowe ukrwienie skóry i ma działanie odkażające. Zalecane są trzy seanse po 10-15 min. Po każdym z nich pływa się w żywej wodzie borowinowej.