fbpx

Wspieramy zawody triathlonowe!

Kilkuset zawodników z całej Polski rywalizowało w StoneMan Triathlon w Pucku. Na zwycięzców czekały specjalne nagrody – pobyty w naszej komorze normobarycznej „Kuźnia”.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do odwiedzin naszej stadniny

Triathlon to bardzo wymagająca dyscyplina. Do startu w takich zawodach należy się wszechstronnie przygotować, a po ich zakończeniu odpowiednio zregenerować. Dlatego dla zwycięzców przygotowaliśmy specjalne nagrody – noclegi w naszej komorze normobarycznej. Taka długa sesja tlenowa pomoże odzyskać siły, wyleczyć kontuzje i przeciążenia i efektywnie zregenerować organizm.
Normobaria jest specjalnym pomieszczeniem, w którym panuje podwyższone ciśnienie (ok. 1500 hPa), a także zwiększona jest zawartość tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru. Takie parametry tworzą optymalną atmosferę dla zdrowia i życia, powodując lepsze przyswajanie tlenu przez komórki organizmu człowieka. Efektywne natlenienie oznacza m.in. wzmocnienie odporności i kondycji psychofizycznej, pomoc w regeneracji organizmu po przebytych chorobach (w tym Covid-19), przyśpieszenie rehabilitacji, rekonwalescencji, poprawia jakość koncentracji, zapamiętywania i snu, zmniejsza napięcia stresowe, a także pozytywnie wpływa na urodę. Normobaria uważana jest za jedno z największych odkryć medycznych, które może być szansą na długowieczność.

Scroll to Top