fbpx

Zaczynają się wakacje!

Pierwszy weekend wakacji powitał nas przepiękna pogodą. Błękitne niebo, urocze plaże, dziewicze lasy i gorące słońce – to wszystko sprawiło, że nasi Goście spędzają u nas cudowne chwile.
Sezon wakacyjny dopiero się rozpoczyna. Kto nie zdążył zarezerwować pobytu u nas, może to jeszcze zrobić zarówno na naszej stronie internetowej, jak i dzwoniąc bezpośrednio do recepcji. Zapraszamy do Białogóry!

Czeka na Was Rezydencja hotelowa, przepyszna kuchnia, domki modrzewiowe, kemping, jazdy konne, szlaki biegowe, rowerowe i nordic walking, komora normobaryczna wraz z salą treningową, sauna, basen z wodą borowinową, kameralne plaże, piękne lasy… A to wszystko w miejscu z dala od zgiełku, na granicy rezerwatu przyrody, cicho i spokojnie.

Do dyspozycji naszych Gości mamy pokoje i apartamenty w Rezydencji, pobyty w domkach (od 2 do 4 os.), a także noclegi na kempingu w namiotach, kamperach czy przyczepach. 
Rezerwacji można dokonywać na naszej stronie internetowej, gdzie znajduje się wyszukiwarka wolnych terminów oraz miejsc.

Zapraszamy!

Scroll to Top