Zapraszamy Państwa również do zamieszkania w modrzewiowych domkach (2,3 i 4 osobowych) należących do kompleksu campingowego stadniny. 

Domki wyposażone są w łóżka z kompletem pościeli, stół, szafę, taborety, lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Camping posiada funkcjonalny węzeł sanitarny z prysznicami, dysponuje punktami poboru energii i zadaszonymi stołami. Jest dogodnym miejscem dla osób przyjeżdżających z przyczepami i namiotami.

Bania służy procesowi odnowy biologicznej, podobnie jak sauna. Jednak bania ma w sobie urok tradycyjnych syberyjskich rytuałów połączonych z kąpielą w zimnej wodzie.

Bania mieści się w drewnianym domku z dwoma izbami. W jednym znajduje się piec opalany drewnem i ławki do siedzenia lub leżenia. Drugie pomieszczenia to pokój wypoczynkowy z fotelami.

Do bani przychodzi się podczas rozpalania ognia w piecu. Czekając na kąpiel, pije się gorące ziołowe herbaty z samowara np. szałwię libańską.

Gdy kamienie na piecu rozgrzeją się do temperatury 80-90 st. C., zostają polane wodą, a to podnosi wilgotność powietrza i temperaturę. Ciało chłoszcze się witkami brzozowymi, co powoduje dodatkowe ukrwienie skóry i ma działanie odkażające. Zalecane są trzy seanse po 10-15 min. Po każdym z nich pływa się w żywej wodzie borowinowej.