fbpx

Zapraszamy na obiady

Zapraszamy na obiady w restauracji Rezydencji Wilków Morskich.

Dania z dziczyzny, ryb morskich, a także z mięsa wieprzowego i drobiowego, a do tego zupy wiejskie, staropolskie, żurki, surówki, desery, a także wiele innych potraw. A to wszystko w stylowej, dworskiej restauracji Rezydencji Wilków Morskich.
Nasza restauracja jest czynna codziennie od 14.00 do 19.00 i jest otwarta dla wszystkich!!! Każdego dnia do wyboru są dwie zupy, trzy dania główne i dwa desery. Przykładowo z kulinarnego repertuaru szefa kuchni można wybrać np. zupę wiejską z fasoli szparagowej, kwaśną zupę staropolską na maślance, albo zupę cebulową z grzanką serową lub pomidorową z ryżem. Spośród dań głównych w zestawach obiadowych są np. pulpety z jelenia w sosie chrzanowym z bukietem gotowanych warzyw i kaszą gryczaną, filety z łososia w sosie ogórkowo-koperkowym z ryżem i surówkami, grillowana karkówka w gorczycy z ziemniakami i surówkami, albo schab z dzika duszony w warzywach, ziemniaki i buraczki zasmażane lub rolady z gęsi faszerowanej śliwką.

Po obiedzie oczywiście nie można zapomnieć o deserze. Oferujemy na przykład domowe rogaliki z marmoladą, puszyste galaretki, rolady lodowe z czekoladą albo naleśniki zapiekane z twarogiem i owocami z bitą śmietaną i czekoladą.
Wszystkie dania przyrządzamy sami według tradycyjnych przepisów i najnowszych pomysłów szefa kuchni.
Zapraszamy!

Scroll to Top